SYSTEM 2001 --------- Praktyczny Business Intelligence
Strona główna
Produkty i usługi
Szkolenia i warsztaty dla firm
Case Studies
Blog Krisa
Pliki do pobrania
Nasi klienci
Nasi Partnerzy
Wydarzenia
Kontakt z nami
O nas


Jesteśmy firmą konsultancko-wdrożeniową, która współpracuje praktycznie z każdym rodzajem przedsiębiorstwa.

Mamy referencje w firmach dużych, w których udzielaliśmy konsulatcji, dokonywaliśmy wdrożeń i przeprowadzaliśmy szkolenia.

Od momentu powstania w 1992 roku przeszliśmy drogę od wdrażania programów księgowych, poprzez systemy analiz ekonomicznych aż do zastosowań wyników analiz w zarządzaniu, problematyki strategii przedsiębiorstw i jakości.

Możemy poszczycić się liczbą ponad 200 przedsiębiorstw, w których wdrożyliśmy z powodzeniem nasze systemy.

Naszą dewizą jest przekonanie, że punktem wyjścia dla rozwiązania problemu nie jest system informatyczny, ani informatyk, który ma być wyposażony w mocne narzędzia, tylko użytkownik.
Naszym głównym partnerem jest użytkownik - menager i jego asystent merytoryczny: analityk. Analityk, czyli specjalista z dziedziny, która decyduje o powodzeniu firmy.

Każde przedsiębiorstwo ma swoje unikalne problemy i skuteczna pomoc konsultancko-wdrożeniowa wymaga indywidualnego podejścia. Wspólna jest strategia analizy, wdrożenia metod i narzędzi.

Informatyka na usługach użytkowników a nie użytkownicy sterroryzowani przez informatyków i ... pracujący w Excelu. Nielegalnie.

Aby osiągnąć taki cel, prowadzimy szkolenia dla analityków biznesowych. Podejmujemy się nadzoru wdrożeń systemów zintegrowanych ukierunkowując je nie tylko na sprawne operacje, ale na skuteczne dostarczanie informacji dla zarządzania

Sprzedajemy i wdrażamy jedyny w swoim rodzaju system analiz biznesowych na platformie Excela, AFIN.

Prowadzimy specjalistyczne szkolenia i warsztaty wdrożeniowe.

Specjalizujemy się w działalności konsultancko-wdrożeniowej.

Jesteśmy ekspertami zastosowań standardowego oprogramowania biurowego MS Office (MS Excel, MS Access) do raportowania i analiz biznesowych.
W tym zakresie posiadamy niestandardowe  kompetencje. Polegają one nie tylko na dogłębnej znajomości kluczowych dla analizy biznesowej funkcji Excela i Accessa. Być może nawet ważniejsza jest umiejętność zaproponowanie architektury środowiska analiz. Twierdzimy, że w tym zakresie istnieją ogromne rezerwy. Nalwiększe firmy informatyczne popełniają dość proste, wydawało by się, szkolne błędy w swojej filozofii środowiska analiz.

Ale skoro tak robią najwięksi i najlepsi, to może nasza propozycja, która DZIAŁA, nie jest taka oczywista? Może jeszcze czeka nas dopiero docenienie?

Zobaczymy. To zależy również od Ciebie, tego, który czyta te słowa.
Może właśnie z Tobą osiągniemy największy sukces?Strona główna
Produkty i usługi
Szkolenia i warsztaty dla firm
Case Studies
Blog Krisa
Pliki do pobrania
O nas